Bu yazı İstanbul Ataşehir de psikolog veya Anadolu Yakası psikolog arayışı içinde olanlar için yazıldı. Ataşehir İstanbul’un anadolu yakasında güneyinde Kadıköy, kuzeyinde Ümraniye, batısında Üsküdar ve doğusunda Maltepe ilçelerine komşu olan ilçesidir.

Ataşehir’de Yaşam

İlçe’de büyük yerleşim yerleri, finans ve ticaret merkezleri ile alışveriş ve kültür-sanat merkezleri bulunmaktadır. Bir dönem finans merkezlerinin Ankara’dan İstanbul’a taşınması gündeme gelmiş, Ataşehir ilçesinin finans merkezi olması planlanmıştır.

Psikolog Ataşehir

Alışveriş ve ticaret merkezlerinin çoğalması, büyük konut sitelerinin de inşa edilmesi ile Ataşehir Anadolu yakasında cazibe merkezi haline geldi. Popülasyonun artması ile eğitim kurumları ve sağlık kurumlarının yanında destekleyici faaliyetler yürütmek üzere Ataşehir’de Psikolojik Danışmanlık Merkezleri de açıldı.

Psikolojik Danışmanlık Merkezleri

Adından da anlaşılacağı üzere bünyesinde klinik psikolog, psikolog ve aile danışmanı gibi uzmanları barındıran bu merkezler, toplumun daha sosyal ve huzurlu bireyler olarak yaşamlarına devam etmeleri için destekleyici çalışmalar yürütmektedir.

Anadolu yakası psikolog ihtiyacını karşılama hedefiyle yola çıkan Mona Psikoloji Ataşehir Psikolog arıyorum diye soranların da göz atabileceği bir merkezdir. Ataşehir ile komşu olan Mona Psikoloji’ye Ataşehir’den ulaşım kolaydır. Kendi aracınızla kısa bir sürede, metro veya toplu ulaşım ile de rahat ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer Ataşehir’de Psikolog arıyorsanız Mona Psikoloji’den ücretler ve seanslar hakkında bilgi alabilir, uygun bulduğunuz takdirde ise psikolog randevusu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir