Anadolu Yakası Psikolog

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul’un çoğunlukla konut ihtiyacına yönelik yerleşim yerlerinin bulunduğu bölgesidir. İstanbul’u ikiye ayıran boğazın Avrupa Kıtası tarafında bulunan yaka İstanbul Avrupa Yakası, Asya Kıtası tarafında bulunan yaka ise Anadolu Yakası olarak adlandırılır. Geçmişte daha çok Anadolu’ya kara yolu ile geçişlerde kullanıldığı görülmektedir. Aynı zamanda halkın piknik ve mesire alanı olarak sıkça Anadolu Yakası’na geçtiği ve burada Uzun Çayır gibi yerlerde yürüyüş ve piknik yaptığı bilinmektedir.

Zamanla Erenköy, Acıbadem ve Koşuyolu gibi bölgelerin popüler olmasıyla yerleşimin hızla arttığı ve Avrupa Yakası’nda çalışanların daha sakin bir yer olması sebebiyle konut olarak Anadolu Yakası’nı tercih etmeye başladıkları bilinmektedir. Daha sonra Ataşehir gibi ilçelerde devlet politikalarıyla desteklenen iş ve finans merkezleri kurulmaya başlanmış, bölge artık iş dünyasının da tercih ettiği bir yer olmaya başlamıştır.

Psikolog Anadolu Yakası

İş yaşamına yönelik merkezlerin açılmasıyla Anadolu Yakası nüfusu günümüzde İstanbul’un 3’te 1’i kadardır. Nüfus artışıyla birlikte toplumda psikolog ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bunula birlikte Anadolu Yakası Psikolog ihtiyacını karşılamak amacıyla psikolojik danışmanlık merkezleri de açılmıştır.

Bu merkezler genellikle Bağdat Caddesi, Acıbadem, Kadıköy ve Ataşehir gibi ilçelerde açılmış, daha sonra Üsküdar, Pendik ve Ümraniye gibi ilçelerde de Anadolu Yakası Psikolog ihtiyacını karşılamak üzere hem yetişkin hem de çocuklara yönelik psikolojik danışmanlık merkezleri açılmıştır.

Anadolu Yakası Psikolog Randevu

Hem Anadolu Yakası Psikolog ihtiyacını karşılamak hem de Avrupa Yakası Psikolog ihtiyacına yönelik de hizmet sunmak amacıyla açılan Mona Psikoloji 2017’den bu yana Anadolu Yakası’nın ulaşım kavşaklarından biri olan Akasya Kent Kule’de hizmetlerini sürdürmektedir. Eğer Anadolu Yakası Psikolog arayışı içindeyseniz web sitemizi inceleyebilir, detaylı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir