Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mon - Fri 8:00 - 18:00 / Sunday 8:00 - 14:00
47 Bakery Street, London, UK


Program Hakkında


Değerli öğrenciler.

Psikoloji; insan ve canlıların davranışlarını inceleyen, bu davranışların nedenlerini araştıran bir bilim dalıdır. Psikoloji okumak ise, insanların davranışlarına yol göstererek, bireyin ve toplumun daha iyi bir geleceğe doğru ilerlemesine katkıda bulunmak isteyenlerin önemli bir hayalidir. Psikologların önemli kaynaklarından biri de merak duygusu ve sürekli yeni şeyler öğrenme arzusudur. Çünkü nitelikli bilgi ve deneyim bizi hayallerimize daha da yaklaştırır.

Bu yüzden, hazırlamış olduğumuz bu program, yeni bilgi ve deneyim isteyenlere hitap etmekte, katılımcılara, klinikte psikoloji uygulamaları hakkında bilimsel bilgi ve tecrübe kazanma, alanı daha iyi anlama ve tanıma fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Mona Psikoloji mesleki gelişimi destekler. Hem teorik hem de uygulamalı çalışmalarla geleceğin meslektaşlarını klinik çalışmalara hazırlar. Staj programı, mesleğe ilk adımı atmak üzere olan psikoloji öğrencilerinin beceri ve yeterliliklerini desteklemeye yöneliktir.

Bu program Psk. Orhan Dünya ve Klinik Psikolog Gülşah Özen tarafından hazırlanmıştır. Programın amacı psikoloji bölümü 4. Sınıf öğrencilerinin mezuniyet sonrası hazır oluşlarına katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda programa katılanlara klinik deneyim, akademik deneyim ve iş deneyimi de sağlamayı hedefler.

Program Şartları

  • Üniversitelerin “Psikoloji” ve “Psikolojik Danışmanlık” lisans programının 3. sınıfını bitirmiş olmak,
  • Haftada en az 2 tam gün çalışma saatleri boyunca klinikte bulunmaya uygun olmak,
  • Klinik uzmanlarının vereceği çalışma alanlarıyla ilgili görev ve sorumlulukları yerine getirmeye gönüllü olmak.

Başvuru ve Ücret

Sadece e-posta ile yapılan klinik staj başvurularını kabul edebiliyoruz. Gönderilecek e-postada programa neden katılmak istediğinizi belirtir yazı ve ayrıntılı öz geçmişinizin de eklenmesi gerekmektedir.

Psikoloji staj programının güncel ücret bilgisi için bize yine e-posta mesajı ile ulaşabilirsiniz.


Bilgi ve Randevu

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. No:25A Akasya Kent Kule A1 Blok No:179 Kat:29 Üsküdar – Istanbul

Bültene Kaydol!

Mona Psikoloji © 2017 – 2022. Tüm Hakları Saklıdır.