Yasal Uyarı

Değerli Okurumuz!

monapsikoloji.com sitesinde yayınlanan yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitedeki yazılar kesinlikle bir uzmanın vereceği tavsiye ve tedavilerin yerini tutmamakta, teşhis, terapötik müdahale veya tedavinin yerine geçmemektedir. Ziyaretçiler bu sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkarak teşhis, tedavi, psikoterapi, ilaç kullanımı v.b. şeyler yapmamalıdır. Herhangi bir sorununuzda doktorunuza/psikoloğunuza başvurmanız gerekir. Sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkılarak yapılacak teşhis ve tedavilerden monapsikoloji.com sorumlu değildir.

Diğer taraftan sitede yayınlanan yazıların içeriği monapsikoloji.com’a aittir. monapsikoloji.com’dan izin almadan kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz. İzin alındıktan sonra da site adresi yazılarak kaynak belirtilmesi zorunludur.

Sitede yapılacak yorumlar ziyaretçilerin kendi görüşleri olup, sorumluluğu da kendilerine aittir. Yazılara yapılacak yorumlarda reklam, tanıtıcı reklam, küfür, başka insanları rencide edici sözler, aşağılayıcı sözler ve müstehcen içerikli sözler kullanılamaz. Hukuk kurallarına aykırı yorumlar yapılamaz. Yapılan yorumlardan doğabilecek hukuki durumlardan tamamen yorumu yapan/yazıyı yazan kişi sorumlu olacaktır.