Merhaba. Bu yazıda İstanbul’da psikolog fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Psikolog ile görüşmeye başlamadan önce bu görüşmeler için bir bütçe planı yapmanız gerekebilir. Çünkü bütçenizin yeterli gelmemesi, görüşmelerin yarıda kesilmesi ve bu harcanan paranın da boşa gitmesi demek olabilir. Bütçe planı yaparken aylık kazanç ve birikiminizi hesaplayabilir ve bütçenize göre uygun uzmandan randevu alabilirsiniz.

İstanbul’da Psikolog Fiyatları

İstanbul artık mega bir şehir. Her semt, her ilçe küçük bir kasaba gibi. Özellikle merkezi bir konumda oturuyorsanız kalabalık sizi bunaltabilir. İş ve özel hayatta yaşanan stres ve problemler istanbul’da psikolog aramanıza neden olabilir.

Psikolog bulmak artık eskisi kadar zor değil. Hem online terapi hem de yüz yüze terapi hizmeti veren psikologlar mevcut. Ancak çevrenizde bir psikolog ile terapiye başlamadan önce bir bütçe planı yapmanız gerekebilir.

Psikolog Fiyatları 2024

İstanbul da hem uygun ücretli hem de seans ücretleri yüksek olan uzman klinik psikologlar var. Onlara ulaşmak ve psikolog seans fiyatları hakkında bilgi almak için webde bir arama yapabilirsiniz. Örneğin istanbul psikolog veya psikolog randevu gibi anahtar kelimeleri kullanarak bir web araması yapabilir, bu arama sonucu karşınıza çıkan uzmanları arayarak psikolog terapi ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz.

Psikolog Seans Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul özel psikolog fiyatları 1500 lira ile 3500 lira arasında değişmektedir. Özellikle ünlü psikologlar ile seanslar yüksek bütçe gerektirirken, özel hastane psikolog fiyatları 1000 lira ile 2500 lira arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir