Psikolog İstanbul


Psikolog İstanbul deyince herkesin aklına ilk gelen şey tabi ki çocuklar ve şehir hayatı. İstanbul büyük bir şehir ve bazı bölgelerinde yapılaşma oldukça yoğun. Bu yapılaşmanın çocukların oyun alanlarını kısıtladığı ise bir gerçek. Hal böyle olunca eve hapsolmuş çocukların doğaları gereği bazı problemlerle yüzleşmeleri gerek. Bunlardan ilki sosyal çevre ile etkileşim kurmadır. Hele de çocuğun evde yaşıtı bir arkadaşı yoksa bu durum onun sosyal ilişkilerinde belirgin sorunlar yaşamasına neden olabilir. Çünkü dışarıda kısıtlı alanlarda vaktini geçiren çocuk, yaşıtı ile karşılaşıp etkileşim kuramadığı için ileriki yaşantısında bunun eksikliğini hisseder.

Diğer bir sorun ise şehrin işitsel ve görsel açıdan yüksek düzeyde uyaran sağlamasıdır. Pedagoglar bu uyaranlara alışan çocukların sürekli bir uyaran ihtiyacı içine girebileceğini düşünmektedir. Çocuklar ise bu ihtiyacı t.v. izleyerek, tablet bilgisayar ile oyun oynayarak gidermek isteyebilir. Televizyon ve tablet bilgisayar gibi görsel uyarıcıları uzun süre kullanmanın etkilerinden ise burada bahsetmemize gerek bile yok! Durum böyle olunca çocukların bazı sorunlarına karşı ebeveynler istanbul’da psikolog ihtiyacı içine girmektedir.

Çocuğunuz ile ilgili sıkıntılar yaşıyor ve İstanbul’da hangi psikoloğa danışacağınızı bilmiyorsanız Mona Psikoloji’nin uzman kadrosuna göz atabilirsiniz. Ekibimiz kısmına tıklayarak listede yer alan ergen / genç / yetişkin psikologlarının öz geçmişlerini inceleyebilirsiniz. Yetişkin psikologları lisans programları dışında yüksek lisans derecesine sahip tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Peki İstanbul’da psikolog ücretleri, psikolog seans fiyatları ne kadar?

Psikolog seans ücretleri veya psikolog seans fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın. Psikolog randevu su almak istiyorsanız yine aynı iletişim bilgilerini kullanarak bizden randevu alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.