Psikolojik bir durumunuz olduğunu, mutsuz ve huzursuz hissettiğinizi düşünüyorsanız ama en önemlisi bir şeyleri değiştirmek için hazır olduğunuza inanıyorsanız psikoloğa ihtiyacınız olabilir!

Psikolog randevusunu nasıl alabilirim?” diye düşünüyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda var. Bunun için internete bağlı bir cihaza ve herhangi bir arama motoruna (Google, Yandex, Bing vb.) ihtiyacınız olacak.

  • Öncelikle oturduğunuz semt veya bölgede bulunan psikologlar için internette semt ya da bölge adını sonra da “psikolog” kelimesini ekleyerek arama yapın,

Örneğin “üsküdar psikolog”, “akasya psikolog”, “kadıköy psikolog” veya “ankara psikolog” gibi (bu aramayı “psikolog üsküdar”, “psikolog kadıköy” veya “psikolog ankara” şeklinde de yapabilirsiniz).

  • Arama motorunda çıkan sonuçları tek tek inceleyip telefonla arayabilir ve bilgi alabilirsiniz
  • Psikologların eğitim bilgilerini, ünvanlarını, tecrübelerini ve başka kişilerin onlar hakkında yazdığı olumlu ya da olumsuz yorumları dikkatle okuyabilirsiniz
  • Psikoterapi görüşme ücretlerini de muhakkak karşılaştırmanızı öneririz
  • Sonrasında oturduğunuz bölgeye pek de uzak olmayan ve kendinize uygun bulduğunuz psikolog ile görüşmek için randevu alabilirsiniz.

İşte bu kadar!

Hangi Psikolog?

Bazı psikolog ücretleri semte veya bölgeye göre farklılıklar gösterebilir. Bazı psikologlar ise daha ünlü veya popüler olduklarından sizin için makul olmayan seans ücretleri isteyebilir. Bunu da göz önünde bulundurarak hem eğitim bilgileri, hem de tecrübesini göz önüne alarak size uygun psikolog seçiminizi yapabilirsiniz.

Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Levent, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Maltepe, Beşiktaş, Acıbadem, Kadıköy, Koşuyolu veya İstanbul’da psikolog arıyorsanız “Mona Psikoloji”den seanslar hakkında bilgi, psikolog ücretleri 2024 hakkında bilgi ve psikologlar hakkında bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Comments (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir