Psikolog Randevu’su Nasıl Alınır?


Psikolojik bir sıkıntınız olduğunu düşünüyorsunuz, kendinizi sürekli mutsuz, huzursuz veya öfkeli mi hissediyorsunuz? Bunun için bir psikoloğa ihtiyacınız olabilir!

“Peki psikolog randevusunu nasıl alabilirim?” diye düşünüyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda var.

  • Öncelikle oturduğunuz semt veya bölgede bulunan psikologlar için internette semt ya da bölge adınızı sonra da “psikolog” kelimesini ekleyerek arama yapın,

Örneğin “üsküdar psikolog” “akasya psikolog” “kadıköy psikolog” veya “ankara psikolog” gibi (Bu aramayı “psikolog üsküdar” “psikolog kadıköy” veya “psikolog ankara” şeklinde de yapabilirsiniz!)

  • Arama motorunda çıkan sonuçları tek tek inceleyip telefonla arayın ve bilgi alın.
  • Bütün psikologların eğitim bilgilerini, ünvanlarını, tecrübelerini ve başka kişilerin onlar hakkında yazdığı olumlu ya da olumsuz yorumları dikkatle okuyun.
  • Terapi görüşme ücretlerini de muhakkak karşılaştırın.
  • Sonrasında oturduğunuz bölgeye de pek uzak olmaması şartıyla size en uygun psikolog ile görüşmek için randevu alın!

İşte bu kadar!

Hangi Psikolog’tan randevu almalıyım?

Bazı psikolog ücretleri semte veya bölgeye göre farklılıklar gösterebilir. Bazı psikologlar ise daha ünlü veya popüler oldukları için makul olmayan seans ücretleri isteyebilir. Bunu da göz önünde bulundurarak hem eğitim bilgileri, hem de tecrübesini göz önüne alarak size uygun psikolog seçimini yapabilirsiniz.

Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Levent, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Maltepe, Beşiktaş, Acıbadem, Kadıköy, Koşuyolu veya İstanbul’da psikolog arıyorsanız “Mona Psikoloji”den seanslar hakkında bilgi, psikolog ücretleri 2018 psikolog ücretleri 2019 hakkında bilgi, psikologlar hakkında bilgi için iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz!


Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.