Psikolog’tan Randevu Al


Psikolojik bir sıkıntın olduğunu, mutsuz ve huzursuz hissettiğini düşünüyor ama en önemlisi bir şeyleri değiştirmek veya değişmek için hazır olduğuna inanıyorsan psikoloğa ihtiyacın olabilir!

Psikolog randevusunu nasıl alabilirim?” diye düşünüyorsan bu yazıyı okumanda fayda var. Bunun için internete bağlı bir cihaza ve herhangi bir arama motoruna (Google, Yandex, Bing vb.) ihtiyacın olacak.

  • Öncelikle oturduğun semt veya bölgede bulunan psikologlar için internette semt ya da bölge adını sonra da “psikolog” kelimesini ekleyerek arama yap,

Örneğin “üsküdar psikolog”, “akasya psikolog”, “kadıköy psikolog” veya “ankara psikolog” gibi (Bu aramayı “psikolog üsküdar”, “psikolog kadıköy” veya “psikolog ankara” şeklinde de yapabilirsin!).

  • Arama motorunda çıkan sonuçları tek tek inceleyip telefonla ara ve bilgi al.
  • Bütün psikologların eğitim bilgilerini, ünvanlarını, tecrübelerini ve başka kişilerin onlar hakkında yazdığı olumlu ya da olumsuz yorumları dikkatle oku.
  • Psikoterapi görüşme ücretlerini de muhakkak karşılaştır.
  • Sonrasında oturduğun bölgeye pek uzak olmayan ve kendine uygun bulduğun psikolog ile görüşmek için randevu al!

İşte bu kadar!

Hangi Psikolog’tan randevu almalıyım?

Bazı psikolog ücretleri semte veya bölgeye göre farklılıklar gösterebilir. Bazı psikologlar ise daha ünlü veya popüler olduklarından senin için makul olmayan seans ücretleri isteyebilir. Bunu da göz önünde bulundurarak hem eğitim bilgileri, hem de tecrübesini göz önüne alarak sana uygun psikolog seçimini yapabilirsin.

Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Levent, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Maltepe, Beşiktaş, Acıbadem, Kadıköy, Koşuyolu veya İstanbul’da psikolog arıyorsan “Mona Psikoloji”den seanslar hakkında bilgi, psikolog ücretleri 2020 psikolog ücretleri 2021 hakkında bilgi ve psikologlar hakkında bilgi için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsin.


Bir cevap yazın