Koşuyolu Psikolog


Koşuyolu ve çevresinde psikolog, üsküdar, ümraniye, kadıköy koşuyolu psikolog ile ilgili bilgiler için lütfen yazıyı okuyun!


Koşuyolu; Acıbadem, İcadiye, Altunizade üçgeninde bulunan 1950’li yıllardan itibaren yapılaşmaya başlayan İstanbul’un nadide semtlerinden biridir. Bu yapılaşma hem modern, hem de sosyal konut kültürünün en güzel örneklerini barındırması açısından önemlidir. Uzunca bir süre şehirden izole olmuş bağ, bahçe, çayır ve köşklerle dolu olan Koşuyolu, 19. yy. 2. yarısından itibaren ‘Koşuyolu Evleri’nin inşası ile birlikte şehir bölgesi yerleşim alanına girmeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren günümüze kadar halen anadolu yakasının popüler semtlerinden biri olmayı başarmıştır.

Psikolog Koşuyolu

Artan şehirleşme ve talep ile birlikte Koşuyolu butik mağazacılık ve sağlık sektörü temsilcilerinin ilgi gösterdiği bir yer oldu. Çeşitli sağlık kuruluşlarının yanı sıra Koşuyolu psikolog ve psikiyatri hekimlerinin özel muayenehane açtığı bölgeler arasında oldukça popüler. Koşuyolu semtine yakın Acıbadem’de ise psikolog olarak başvurabileceğiniz kurumsal kimliği ile etik ve ilkeli çalışma prensipleri olan “Mona Psikoloji” koşuyolu psikolog ihtiyacını karşılamaktadır. Mona Psikoloji Koşuyolu ve Acıbadem’i de içinde bulunduran anadolu yakası güney marmara bölgesine psikolojik danışmanlık, bireysel terapi, çocuklar için zeka testi, yetişkinler için kişilik testleri ile kurumsal psikolog ihtiyacı bulunan şirketler ile anaokulları gibi eğitim kurumlarının profesyonel ihtiyaçlarına yönelik projeler sunmakta ve bunları uygulamaktadır.

Koşuyolu Psikolog nerede?

Koşuyolu semtinde oturuyorsanız konum olarak Acıbadem’e çok yakın sayılırsınız. Mona Psikoloji Koşuyolu psikolog ihtiyacı olanların rahatlıkla ulaşacağı bir konumdadır. Bunun için iletişim bilgilerimizi kullanarak haritada yerimizi görebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgiyi ve seans ücretlerini öğrenebilirsiniz.


Bir cevap yazın